Lamont_dilna_020_web_DxOPsp.jpg
DSC_6431.jpg
Lamont_dilna_020_web_DxOPsp.jpg

Náš příběh


Je to příběh o lidech a kuchyních. 

Náš tým

SKROLUJ DOLŮ

Náš příběh


Je to příběh o lidech a kuchyních. 

Náš tým

IMG_2573.JPG

Kuchyně vytváříme jinak

Díky zkušenostem, talentu a odhodlání lidí z týmu IQ kuchyně vznikl zcela unikátní přístup v realizaci kuchyní. Inovativní způsob tvorby vaší vysněné kuchyně, který akceptuje vaše přání, vize a touhy. Klíčem k tomu je důsledně definované zadání. Jeho promyšleným a kvalitním řešením zvyšujeme hodnotu nejen vašeho bydlení, ale i vašeho života. Využíváme k tomu nejmodernější technologické a procesní možnosti. Věříme, že IQ kuchyně jsou budoucností v oboru. Naše kuchyně tvoříme jinak, s vámi, na míru a za skvělou cenu.

 

S klienty na jedné lodi

Radim a Tomáš, dva bratři, kteří se interiéry, a převážně kuchyněmi, zabývají už 15 let. Dávno vědí, co jejich klienti chtějí. Ale díky projektu IQ kuchyně nabídli svým zákazníkům něco jedinečného, a to být spolu „na jedné lodi“. Tým IQ kuchyně sdílí stejné hodnoty a chce se podělit o své vize a zkušenosti, kvalitní práci, motivaci a nadšení. Přitahuje právě takové klienty, kteří chápou, že se na přípravě a realizaci své kuchyně od začátku spolupodílejí a jsou toho součástí. A tehdy vznikají nejlepší a nejvíce vytoužené kuchyně.

 

Bez týmu to nejde

Tento příběh je také o designérkách, které s láskou navrhují vše do posledního detailu, o truhlářích, kteří vyrábějí každou kuchyň srdcem, o montérech, kterým dělá radost vidět, jak se jim jednotlivé kousky mění pod rukama v jeden krásný celek.

A také o tom, že když člověk dělá to, co ho baví a nebojí se být otevřený v komunikaci a spolupráci, jde vše mnohem snadněji. Prohlédněte si tým IQ kuchyní.


Staňte se součástí našeho příběhu. Napište nám. 

 

DSC_6431.jpg

Hodnoty které definují náš postoj


SKROLUJ DOLŮ

Hodnoty které definují náš postoj


Kreativita

Máme hned několik designérů a design koučů, kteří se podílejí na kreativitě a chytrosti našich projektů. Zároveň vytváříme tzv. kreativní kvalitu - vedeme designéry k nejvyšším standardům jejich přístupu, práce, kvality a výsledků.  

IMG_2560.JPG

Vstřícnost

Nasloucháme vašim potřebám, stylu a přání. Bereme vás jako klíčové partnery a spolutvůrce projektu. Díky přístupu, způsobu komunikace a nástrojům, které využíváme, umíme pochopit a zrealizovat snad každé vaše přání. Respektujeme prostor pro vaši fantazii.

 

Profesionalita

Chceme, aby všichni naši zaměstnanci i spolupracovníci byli ti nejlepší ve svém oboru. Dbáme na zručnost našich truhlářů, sdílení zkušeností a zlepšování jak našich spolupracovníků, tak i prodejního procesu a systému kontroly kvality. Jsme inovační lídři v oboru, který milujeme.