DSC_6220.jpg
Lamont_dilna_020_web_DxOPsp.jpg
DSC_6220.jpg

Naši designéři a technici


SKROLUJ DOLŮ

Naši designéři a technici


Naši designéři vám pomohou zorientovat se ve světě IQ kuchyní. Sejdou se s vámi třeba i u vás doma a v klidu s vámi projdou vaše potřeby, možnosti, vize a přání. Společně pak snadno sestavíte i cenový rámec vašeho návrhu. Intuitivně vám navrhnou 3D model vaší vysněné kuchyně a budou s vámi konzultovat vaše připomínky a nápady. Spolu s naším technikem s vámi zůstanou v kontaktu po celou dobu výrobního procesu a ladí veškeré detaily.

Naši technici zajišťují odborné technické konzultace, nacenění, uzavření objednávky a výslednou realizaci s tou nejvyšší mírou profesionality a odbornosti. Technici se stanou po boku designérů vaším průvodcem za novou kuchyní. Budou vás průběžně informovat o stavu a jednotlivých krocích zakázky a konzultovat s vámi technické záležitosti na zakázce.  


Lamont_dilna_020_web_DxOPsp.jpg

Naši truhláři


 

 

SKROLUJ DOLŮ

Naši truhláři


 

 

Naši truhláři vyrábějí každou kuchyň srdcem a vy můžete prostřednictvím našeho nástroje sledovat průběh realizace.

Chceme předčit vaše očekávání, proto pracujeme unikátním způsobem. Nejsme zaměřeni na okázalý design a drahá řešení. Naše přednost je v umění naslouchat vám a vašim potřebám, snům a přáním a pomoci vám s realizací kuchyně od návrhu, přes výběr dodavatelů a zhotovitele, až k montáži u vás doma. 

Věříme, že i pro vás je průběh zakázky důležitý, stejně jako celková spokojenost a všestranná harmonie.

 

 
 

Odesláním svého kontaktu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.