IMG_2573.JPG

Kuchyně vytváříme jinak

Díky zkušenostem, talentu a odhodlání lidí z týmu IQ kuchyně vznikl zcela unikátní přístup v realizaci kuchyní. Inovativní způsob tvorby vaší vysněné kuchyně, který akceptuje vaše přání, vize a touhy. Klíčem k tomu je důsledně definované zadání. Jeho promyšleným a kvalitním řešením zvyšujeme hodnotu nejen vašeho bydlení, ale i vašeho života. Využíváme k tomu nejmodernější technologické a procesní možnosti. Věříme, že IQ kuchyně jsou budoucností v oboru. Naše kuchyně tvoříme jinak, s vámi, na míru a za skvělou cenu.

 

S klienty na jedné lodi

Radim a Tomáš, dva bratři, kteří se interiéry, a převážně kuchyněmi, zabývají už 15 let. Dávno vědí, co jejich klienti chtějí. Ale díky projektu IQ kuchyně nabídli svým zákazníkům něco jedinečného, a to být spolu „na jedné lodi“. Tým IQ kuchyně sdílí stejné hodnoty a chce se podělit o své vize a zkušenosti, kvalitní práci, motivaci a nadšení. Přitahuje právě takové klienty, kteří chápou, že se na přípravě a realizaci své kuchyně od začátku spolupodílejí a jsou toho součástí. A tehdy vznikají nejlepší a nejvíce vytoužené kuchyně.

 

Bez týmu to nejde

Tento příběh je také o designérkách, které s láskou navrhují vše do posledního detailu, o truhlářích, kteří vyrábějí každou kuchyň srdcem, o montérech, kterým dělá radost vidět, jak se jim jednotlivé kousky mění pod rukama v jeden krásný celek.

A také o tom, že když člověk dělá to, co ho baví a nebojí se být otevřený v komunikaci a spolupráci, jde vše mnohem snadněji. Prohlédněte si tým IQ kuchyní.


Staňte se součástí našeho příběhu. Napište nám.